Nákupní košík: 0,00 £

You have no items in your shopping cart.

Lékařské informace

CO DĚLAT PŘED UŽITÍM MEDIKAMENTŮ?

NEUŽÍVEJTE žádný z medikamentů z našich stránek a poraďte se s lékařem jestliže:
- jste těhotná
- kojíte
- užíval(a) jste dříve Tadalafil nebo Sildenafil a trpěla jste neobvyklou alergickou reakcí
užíváte jakýkoli z následujícich léků: Nitroglycerin, Isosorbide Dinitrate, Nitroprusside (jakýkoli lék obsahujíci nebo dodávajíci kysličník dusnatý), Cimetidine, Erythromycin, Azole Antifungals (tzn. Itraconazole, Ketoconazole), Mibefradil, Rifamycins (tzn. Rifampin)  nebo léky na snížení krevního tlaku.
-    Užíváte “poppers”  (Amyl Nitrate, Amyl Butrate atd.)
-    Užíváte jakékoli jiné léky na poruchy erekce
-    Poraďte se s lékařem, pokud máte jakékoli otázky či pochybnosti

KDYŽ UŽÍVÁTE KAMAGRA / KAMAGRA JELLY / ERIACTA / LOVEGRA / SILAGRA
Neužívejte více jak jednu tabletu nebo balíček želé denně. Pro dosažení maximalního účinku je třeba vyčkat 30 – 60 minut.

KDYŽ UŽÍVÁTE ERECTALIS / APCALIS JELLY
DO NOT take more than one (1) tablet/sachet per day. DO allow 20 to 40 minutes for the treatment to become most effective.

KDYŽ UŽÍVÁTE SIBUTRAMINE
Neužívejte více jak jednu tabletu denně. Výsledky jsou viditelné až po 4 – 8 týdnech denního užívání. Pokud byste pozorovali  některý z náledujících symptomů  okamžitě vyhledejte lékaře:
Krvácení (nejčastěji z nosu nebo dásní), neobvyklé modřiny, bolest na prsou, obtíže při dýchání, horečku, bušení srdce, záchvaty, závratě. Tyto příznaky byly zaznamenány, ale vyskytují se vzácně.

KDYŽ JSTE UŽILI VÍCE NEŽ DOPORUČENÉ MNOŽSTVÍ LÉKU VYHLEDEJTE OKAMŽITĚ LÉKAŘSKOU POMOC.

JAK LÉKY SPRÁVNĚ UŽÍVAT
Tablety se polykají a zapijí velkou sklenicí vody.
Želé se polykají.
Pro správný účinek a dosažení erekce je nutná též sexuální stimulace (dráždění).
Sibutramine se užívá denně ráno do hodiny po probuzení. Zapíjí se vodou a může se brát s jídlem i bez něj. K dosažení pozorovatelného účinku je třeba užívat 4 – 8 týdnů.

DĚTI:
Žádný z medikamentů dodávaných Kamagra 1st není určen dětem. Všechny léky jsou výhradně pro osoby starší 18 let.

MOŽNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY LÉKŮ
Medikamenty mohou mít některé vedlejší účinky, které závisí na jednotlivých pacientech. Nejčastější jsou bolest hlavy, bolesti zad, ucpaný nos, žízeň, slabé píchání v očích. Většina těchto potíží pomine sama po několika hodinách pžípadně po vypití přiměřeného množství tekutin. Pokud potíže přetrvávají  déle, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

MOŽNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY SUBTRAMINU
Medikament může mít některé vedlejší účinky, které závisí na jednotlivých pacientech. Při užívání
Sibutraminu nejčastěji: rozrušení nebo podrážděnost, úzkost, bolesti v zádech, zácpa, průjem, poruchy spánku, závratě, ospalost, sucho v ústech, plynatost, bolesti hlavy, žaludeční nevolnost nebo zvracení, kožní problémy,žaludeční potíže, pocení, nechutenství, podráždění nebo bolesti v krku.Většina těchto potíži netrvá déle než 2 dny než si pacient na lék zvykne. Pokud obtíže trvají déle, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.
Pokud zjistíte některé z následujícich potíží vyhledejte lékaře ihned a konzultujte, zda je léčba pro Vás vhodná: rychlejší srdeční tep, zvýšený krevní tlak, menstruační potíže, bolest kloubů nebo svalů, pálení nebo brnění rukou či nohou, neobvyklé otékání rukou či nohou, neobvyklou slabost či únavu, problémy s viděním.

DODRŽUJE NÁSLEDUJÍCI ZÁSADY
-    Neužívejte medikamenty po uplynutí záruční doby
-    Držte medikamenty z dosahu dětí
-    Skladujte je na suchém místě pžri tepltě nižší než 25 °C