Nákupní košík: 0,00 £

You have no items in your shopping cart.

FAQ

Otázka: Jsou zde nejaké skryté poplatky?
Odpoved´: Ne. Jsme presvedceni, že zákazník má platit jen tu cenu, která je zobrazena na našich stránkách. Zarucujeme, že u nás žádné skryté poplatky nebo náklady nejsou.

Otázka: Kolik stojí poštovné?
Odpoved´: Poštovné a balné je zdarma.

Otázka: Do jakých zemí posílate zásilky?
Odpoved´: Pro kompletní seznam zemí kliknete zde.

Otázka: Mohu si vyzvednou zásilku osobne, prípadne nechat si ji dorucit kurýrem?
Odpoved´: Toto není možné. Všechny zásilky jsou zasílány zdarma a je možno zaslat i službou oproti podpisu, aby bylo zaruceno, že príjemce je objednavatel.

Otázka: Dodáváte také na adresu dorucující služby?
 Odpoved´: Ano. Je možné poslat zásilku na adresu DHL odberního místa. Jelikož není možné v tomto prípade použít automatické sledování dorucení, musí príjemce podepsat doklad o dorucení.
UPOZORNENÍ: Pri dorucení na odberní místo dorucovací služby je zákazník plne zodpovedný za odebrání i prípadné nedodání zásilky.

Otázka: Kdy bude moje objednávka dorucena?
Odpoved´: Pro približný cas kliknete zde.  Deláme vše pro co nejrychlejší dorucení. Bohužel je cas ovlivnený i okolnostmi mimo naše pusobení.

Otázka: Stav mé objednávky se nemení. Co mám delat?
Odpoved´: Naše zákaznická služba delá vše pro to, aby zakázky vyrídila behem 2 pracovních dnu. Pokud se ani potom stav nezmení prosím kontaktujte nás pomocí formuláre, který najdete zde.

Otázka: Moje objednávka nebyla dorucena.  Co mám delat?
Odpoved´: Pokud nebyla objednávka dorucena v ocekávaném case (viz výše) overte nejdríve, zda není uložena  u Vašeho poštovního úradu. Pokud tomu tak není, kontaktujte nás pomocí formuláre zde.

Otázka: Dodáváte též zboží ve velkém?
Odpoved´: Ne.  Kamagra 1st slouží výlucne indiviuálním zákazníkum pro jejich osobní potrebu.

Otázka: Jsou vaše produkty bezpecné?
Odpoved´: Všechny námi dodávané medikamenty jsou znackové produkty vyrábené firmou  Ajanta Pharma, Bombaj, Indie za dodržování prísných klinických podmínek.

Otázka: Užívám v soucasnosti i jiné léky. Mohu je užívat soucasne s vašimi medikamenty?
 Odpoved´: U popisu každého produktu je seznam léciv se kterými nesmí být užíván. Doporucujeme pred objednávkou v každém prípade konzultaci s Vaším lékarem prípadne lékárníkem.

Otázka: Mám problémy s on-line objednávkou. Mužete mi pomoci?
Odpoved´: Velká vetšina potíži se napraví tím, že zavrete a znovu spustíte prohlížec a vycistíte jeho cache pamet´ (docasné soubory). Pokud nepomuže ani restart pocítace kontaktujte nás pomocí formuláre zde.

Otázka: Kdy mohu ocekávat odpoved´ na muj e-mail?
Odpoved´: Naše zákaznická služba vyrizuje všechny dotazy do 2 dnu.